DOLAR
32,5254
EURO
34,6155
ALTIN
2.492,11
BIST
9.548,09
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Batman
Parçalı Bulutlu
29°C
Batman
29°C
Parçalı Bulutlu
Perşembe Açık
30°C
Cuma Açık
28°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
27°C
Pazar Açık
26°C

KÜÇÜKLER GÜREŞ MİNDERİNİ TERLETTİ

KÜÇÜKLER GÜREŞ MİNDERİNİ TERLETTİ
REKLAM ALANI
20.02.2024 08:29
6
A+
A-

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2023-2024 Okul Sporları faaliyet programında yer alan küçükler güreş il birinciliği müsabakaları sona erdi.

TPAO Güreş Eğitim Merkezinde yapılan il şampiyonasında dereceye giren küçük güreşçiler ilimizi ve okullarını grup müsabakalarında temsil etmeye hak kazandılar.

KATEGORİLERİNDE BİRİNCİ OLAN GÜREŞÇİLER

26-30 kg. Serbest Stil – Mehmet Ali Gülseren

26-30 kg. Grekoromen – Kerem Şimşek

34 kg. Serbest Stil – Berat Yıldırım

34 kg. Grekoromen – Hasan Aslan

38 kg. Serbest Stil – Selman Faris Yıldız

38 kg. Grekoromen – Bünyamin Meviş

41 kg. Grekoromen – Serhat Eftekin

48 kg. Serbest Stil – Mehmet Hasan Bilen

44 kg. Serbest Stil – İslam Kort

44 kg. Grekoromen – Yusuf Burul

52 kg. Serbest Stil – Cuvan Süleyman

62 kg. Serbest Stil – Abdullah Kıdır

68 kg. Serbest Stil – Berat Kapalıgöz

68-80 kg. Serbest Stil – Muhammed Halil Acet

  1. VE 3. OLAN GÜREŞCİLER

Emircan Akdemir, Veysel Erbaş, Bünyamin Dalmış, Devran Yağmahan, Yunus Emre Akgül, Abdülsamet Cabas, İbrahim Deniz, Muhammed Yahya Kaya ve Muhammed Batın Platin kategorilerinde ikinci oldular. Yine Enes Özbek, Muhammed Mustafa Okan, Muhammed Akif Acar, İlyas Kaplan, Muhammed Berat Balta, Muhammed Şirin Dülek, Yakup avcı, Yakup Demir, Halit Karabaş, Muhammed Yiğit Ayhan, Safi Necat Akdemir ve Muhammed İrtem ise kategorinden üçüncü olmayı başardılar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.